Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi szaleni i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To również całe sporo olśniewającego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych momentach wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco dobitne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.